Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Rudziska - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

249 000 zł6 597 m² 37,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży atrakcyjnej działki w Purdzie z wydanymi warunkami zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie jednego lub dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł27 074 m² 121,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks czterech działek, zlokalizowany w miejscowości Widryny, gmina Reszel, powiat Kętrzyński. Działki posiadają bezpośredni dostęp do linii brzegowej jeziora Pasterzewo Jedna z działek.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł3 170 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki 3170 oraz 3000 m2 przy jeziorze Dadaj w Nasach Lokalizacja : Nasy : osada położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie olsztyńskim, w gminie Biskupiec.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł334,73 m² 7 140,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 065 m²

Wyjątkowa nieruchomość z 4 apartamentami nad jeziorem Juksty - Czerwonki / Mrągowo Na sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość o łącznej powierzchni 334,73 m , na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Orzyny

Orzyny(Rudziska + 17 km)

169 000 zł8 200 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 8200 m2 zlokalizowaną w miejscowości Orzyny (gmina Dźwierzuty). Działka jest płaska, ma kształt prostokąta i porośnięta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Lamkowo

Lamkowo(Rudziska + 23 km)

449 000 zł131 m² 3 427,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 972 m²

Idealne miejsce do życia pod olsztynem | gotowy do zamieszkania dom | duży potencjał inwestycyjny agroturystyka, hodowla koni, rekreacja | możliwość dokupienia gruntów rolnych Wyjątkowe siedlisko.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł5 057 m² 49,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 5057 m z wydanymi warunkami zabudowy Leleszki k. Pasymia, blisko Jeziora Leleskiego Na sprzedaż działka o nr 79/38 o powierzchni 5057 m położona w malowniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

182 360 zł9 118 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa, piękna, działka w miejscowości Łapka, gm. Barczewo. Powierzchnia 9118 m2 o kształcie zbliżonym do prostokąta, szer. 79 m, długość 115 m. Klasa ziemi : - rivb - rv - rvi Media:.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł208 m² 5 139,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 131 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 208 m , położony w urokliwej i spokojnej okolicy w Bagienicach Małych - zaledwie 9 min od centrum Mrągowa i 6.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka siedliskowa Rudziska

Rudziska,warmińsko-mazurskie

1 326 000 zł44 200 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zakupu gruntu o łącznej powierzchni 44200 m 2 położonego na skraju miejscowości Rudziska, gmina Biskupiec, powiat olsztyński. Na uwagę zasługuje położenie między lasami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rudziska

Rudziska,warmińsko-mazurskie

350 000 zł140 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Siedlisko położone na skraju lasu z pieknym widokiem na las mieszany.Dom po remoncie,łazienka w glazurze ,na podłodze terakota i panele.Dom posiada 3 pokoje,kuchnie,łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Rudziska

Rudziska,warmińsko-mazurskie

45 000 zł6 300 m² 7,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Las sosnowy, 80-letni

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Rudziska

Włącz powiadomienia